Потап присвятив пісню Києву та випустив душевний кліп до нового треку


Потап презентував душевне lyric video на трек про рідне місто.

Український музикант, репер Потап присвятив пісню рідному місту та зняв кліп на нову композицію, в якій показав столицю нашої країни, прекрасне засніжене місто Київ з висоти пташиного польоту за допомогою дронів.

Потап клип ZAVTRA: смотреть видео новой песни MOZGI

Пісня «Київ» вийшла ще навесні і увійшла в альбом ПТП «Без реклами», але придбала візуалізацію тільки зараз. Надихнула на це музиканта зимова атмосфера столиці, і він вирішив поділитись нею з усіма, хто любить Київ так само, як і він.

У пісні артист освідчується в коханні рідному місту та ділиться із шанувальниками теплими спогадами з далеких дитячих та юнацьких років, які майбутній артист провів на різних вулицях та районах динамічного мегаполісу.

Артист розповідає:

“Це місто для кожного своє, і кожен має історію, пов’язану з ним. Мій «Київ» — денний та вечірній, літній і, як у цьому відео, чудовий зимовий, ностальгійний спогад із дитинства та замальовка сучасного мегаполісу. Де б я не знаходився, завжди з гордістю говорю, що я родом із столиці України. Я розповідаю про нього як амбасадор, а київська нотка є у всій моїй творчості.”