ALYOSHA презентувала новий кліп


Співачка ALYOSHA представила кліп на пісню «Горда».

Режисером відео виступив Олег Борщевський, відомий по роботам з Бумбоксом, Потапом та Настею, Арсеном Мірзояном, БEZ ОБМЕЖЕНЬ та багатьма іншими артистами.

Саме з співпраці з Борщевським ознаменувався новий етап у творчості співачки. Перша їх спільна робота – це кліп «Dama». Це нове звучання помножене на новий образ, більш сміливий та чуттєвий.

«Горда» – це історія двох закоханих сердець, які намагаються зберегти любов та знайти компроміс у стосунках, але на заваді їхнім почуттям стає гордість.

Головні герої кліпу – жіночі та чоловічі руки, які спочатку йдуть по життю рука об руку, а потім розмикають своє сплетіння. Саме через дії кінцівок показані всі етапи кохання чоловіка та жінки – знайомство, перше побачення, спільне хобі та розлука. Слід відзначити, що всі прихильники здивувалися зміні образу ALYOSHA. Задля ролі вона змінила колір волосся – тепер вона брюнетка.

Автором слів і музики, як в більшості своїх пісень, виступила сама ALYOSHA.

«Ми любимо виправдовувати себе за все, гордо мовчати, думати, що ти не міг вчинити інакше… Але часто це зовсім не так… Адже міг! Нічого випадкового у світі не буває. Все залежить від усього. Наші зроблені вчинки — наша майбутня доля. Ми губимось у своїх бажаннях, сумніваємось у почуттях, та згодом приймаємо одне одного такими, які були, є і будемо. Бо розуміємо, що жити одне без одного не можемо. Втримайте своє кохання вчасно!» – говорить співачка про свою нову роботу.