“БЕZ ОБМЕЖЕНЬ” збере Олімпійський в День Незалежності!


24 серпня , в День Незалежності України, БЕZ ОБМЕЖЕНЬ запрошує відсвяткувати на НСК «Олімпійський» на свій сольний концерт «Про тебе». Гурт після концертів у 150 містах України завершує великий тур концертом на найбільшому стадіоні в Києві. Розпочався тур на Співочому Полі 25 серпня з презентації альбому “Мільярди”.

“Цей концерт про нас – про людей. Про наші вчинки, почуття. Про того, хто говорить і про того, хто слухає. Про того, хто розуміє. Концерт про того, хто вболіває за улюблену команду чи захоплюється балетом. Танцює, стрибає, радіє. Про теплий поцілунок під холодним дощем. Про той самий телефонний дзвінок, який не знайшов відповіді. Про ніжні слова і про того, хто тихо шепоче їх на вухо. Про кохання. Щире і вірне. Про розбиті серця. Про безглузді вчинки для благородних цілей. Або ж просто безглузді. Цей концерт про тебе.” – кажуть учасники гурту.

БЕZ ОБМЕЖЕНЬ – кращий рок-гурт країни за версією телеканалів М2 (премія «Золота Жар-Птиця») та М1 (премія М1 Music Awards). Гурт, що завоював багато сердець своєю щирістю та вмінням відверто ділитися почуттями, що збирає тисячі прихильників по всій Україні, готовий об’єднати всіх на головному святі країни.

Квитки можна придбати на сайті Kontramarka.ua