Black Eyed Peas – новые участники Atlas Weekend 2019


Let’s get it started! Гарна новина для всіх, хто планує своє фестивальне літо. Одним з хедлайнерів фестивалю Atlas Weekend 2019 стануть легендарні Black Eyed Peas!

Вони вже зібрали 10 000 прихильників у Палаці Спорту у 2006 році і знову повертаються до нас, аби побити свій рекорд. І ми в цьому їм допоможемо! Pump It, Don’t Phunk With My Heart, Shut Up, Let’s Get It Started – ці слова знають напам’ять усі поціновувачі хіп-хоп-культури.

В їх музичній скарбниці 16 статуеток Grammy, звання рекордсменів Billboard, декілька мультиплатинових альбомів, дуети з Мадонною, Джастіном Тімберлейком та David Guetta, і мільйони прихильників по всьому світові! Їхня пісня «I Gotta Feeling» стала найбільш продаваним треком на iTunes усіх часів. Офіційно її скачали більше 6 млн разів.

На превеликий жаль, will.i.am, apl.de.ap та Taboo приїдуть до Києва цього разу без Fergie. Як відомо, у 2011 році The Black Eyed Peas оголосили про тимчасове припинення своєї музичної діяльності. В 2016 році відбувся реюніон гурту, але вокалістка Fergie залишила за собою право не приєднуватися до колективу та зосередилась на своїй сольній кар’єрі.

Восени 2018 року гурт випустив перший альбом після 5-річної паузи – Masters of the sun. Почути його можна буде вже на Atlas Weekend разом з найтанцювальнішими хітами гурту.

Нагадаємо, фестиваль Atlas Weekend пройде 10-14 липня у Києві. Серед перших учасників фестивалю – Michael Kiwanuka, Том Оделл, The Hardkiss, Tom Walker, The Chainsmokers, Brazzaville. Слід відзначити, що з оголошенням нових хедлайнерів фестиваля – ціни на квитки будут підвищуватися. Перше подорожчання абонементу на всі дні фестивалю вже 4 березня. Тому встигніть придбати квитки на наймузичніший фестиваль літа за спеціальною ціною.