“Я хочу повернути своє життя” – Брітні Спірс виступила в суді щодо свого опікунства


Американська попзірка Брітні Спірс під час суду в Лос-Анджелесі поставила вимогу вийти з-під опікунства свого батька, який з 2008 року контролював її концертну діяльність та фінанси. Вона звинуватила опікунів у тиску, дискримінаційному відношенні та використанні одурманюючих препаратів.

У своєму 20-хвилинному телефонному зверненні, яке транслювали в залі суду Спірс назвала умови опікунства образливими.

“Я травмована, я просто хочу повернути своє життя”, – заявила співачка.

Артистка вважає несправедливим, що її вважають достатньо здоровою, щоб гастролювати, співати та заробляти мільйони доларів, але не дають змоги вільно вирішувати власну долю та розпоряджатися власним тілом.

“Я працювала все своє життя. І заслуговую на два-три роки перерви”, – сказала артистка, яка відмовилася від концертів після того, як торішній суд не підтримав її прохання скасувати договір опіки.

Брітні Спірс заявила, що вона мріє вийти заміж за свого бойфренда та народити дитину, проте тотальний контроль не дозволяє їй це зробити. Спірс звинуватила свого батька в тому, що він заборонив їй зняти протизаплідний пристрій, щоб вона могла завагітніти. Також вона вважає надмірним те дозування ліків від біполярного розладу, які їй призначили. Через них співачка весь час почувається сонною та дезорієнтованою.

За даними The New York Times, артистка висловлювала незгоду з рішеннями опікунів вже давно. Проте довгий час вона просто боялася та не знала, що може оскаржити це в суді та просити про розірвання договору опіки.

Що відомо

  • Наразі опікунами співачки є її батько та особиста менеджерка. Джеймса Спірса призначили на цю роль у 2008 році. Після розлучення з танцюристом Кевіном Федерлайном артистка втратила опіку над дітьми, деякий час лікувалася від наркозалежності та психічних розладів і не могла нести відповідальність за свої вчинки та майно.
  • 19 серпня 2020 Спірс вже просила назавжди відсторонити її батька від опікунства. Тоді суд став на сторону Джеймса Спірса.
  • Цього року юристи Брітні Спірс звернулися з повторним проханням змінити опікуна попзірки. Адвокат співачки Семюел Інгем попросив провести засідання якомога швидше та дозволити Спірс звернутися безпосередньо до суду.
  • Про що саме збиралася говорити Спірс, було невідомо до останнього моменту.