Девід Боуї. Людина з зірок: у прокат виходить фільм-байопік


Завтра, 11 лютого, на великі екрани українських кінотеатрів виходить новий фільм-біографія про британського рок-співака Девіда Боуї. «Девід Боуї: Історія людини зі зірок» розповість нам про історію музиканта, як починалася його кар’єра і труднощі, з якими йому довелося зіткнутися. Основою сюжету є подорож Боуї до Америки на початку 70-х років, яка і визначила його подальшу долю. І що дивно, саме це перше турне в США надихнуло 24-річного виконавця на створення відомого альтер-его Зіггі Стардаста – космічного прибульця-рокера.

Головну роль виконує Джонні Флінн, відомий за стрічками «Емма», «Звір» і серіал «Знедолені». За фільмом, першою дружиною Боуї, Анджелой, стала Джена Мелоун («Неоновий демон», «Голодні ігри»).

Девід Боуї пішов із життя 10 січня 2016 року, йому було 69-років. Нагадаємо, що музикант отримав 7 премій Греммі, а його альбоми розходилися тиражами понад 136 мільйонів копій.

Синопсис: 1971 рік. Яскрава музика, яскрава мода … Девід Боуї вже випустив свій знаменитий хіт «Space Oddity», однак наступний його альбом виявляється незрозумілим для широкої публіки. Перебуваючи в творчому пошуку, Боуї прилітає до США. Саме подорож Америкою надихає його на створення образу Зіггі Стардаста, прибульця, який прилетів на Землю з космічно-популярною групою «Павуки з Марса». Це було настільки шалено, що спрацювало і зробило з Девіда Боуї справжню світову зірку.

Офіційний трейлер до стрічки «Девід Боуї: Історія людини зі зірок»