5 років. 5 концертів. 5 програм: «Дизель Шоу» готує рекордну кількість виступів на головному концертному майданчику країни


У квітні цього року «Дизель Шоу» святкує п’ятирічний ювілей. На честь цієї події гумористи обіцяють зібрати рекордні 20 000 глядачів у Палаці «Україна» за п’ять днів. «Дизелі» вже підірвали мережу п’ятьма абсолютно різними афішами. Концерти пройдуть з 21 по 25 квітня.

 

«Дизель Шоу» виповнюється 5 років. Це єдиний гумористичний колектив, який двічі на рік їздить у великий Всеукраїнський тур і збирає в регіонах аншлаги. За п’ять років гумористи зібрали понад 2 мільйони глядачів в концертних залах Європи, Америки і Азії. Стали єдиним інтернаціональним шоу, адже до колективу приєдналися білоруси та уральські гумористи. У 2017 році артисти шоу встановили справжній рекорд, відвідавши 27 міст України з 39 концертами за 73 дні. У минулому році на сцені палацу «Україна» була найбільша кількість людей в історії шоу – 70 танцюристів ансамблю танцю України імені Павла Вірського. А найпопулярніший номер «Дизелів» в рекордні терміни зібрав 22 мільйони переглядів на ютубі!

Тепер вони задумали зареєструвати новий рекорд – відразу 5 різних концертів поспіль для 20 000 глядачів! Такого в Україні ще не було. І гумористи з гордістю заявляють, що це не межа, адже вони «тільки завелися».

Перший крок на шляху подиву глядачів вже зроблено – команда опублікувала в мережі п’ять різних афіш, які відповідають концепту кожного концерту. Таким чином гумористи передали головні смисли свого шоу. Вони в черговий раз заявили, що «Дизель Шоу» найпатріотичніше (афіша 21 квітня), гарне (22 квітня), актуальне (23 квітня), веселе (24 квітня) і сімейне (25 квітня) шоу країни. Фотосесія для цих афіш готувалася місяць, а сама зйомка тривала добу.

Між концертами Всеукраїнського туру в регіонах країни артисти будуть п’ять днів радувати глядачів в палаці «Україна». Грандіозна подія відбудеться в середині весни – з 21 по 25 квітня.

– Найкраще для артиста – зустріти День народження на сцені. Особливо з такими вдячними глядачами, як наші. Їх любов та інтерес – кращий подарунок. Ми порадуємо прихильників п’ятьма різними програмами! Ось така у нас прекрасна мета і нова висота, яку ми вирішили підкорити, – розповідає художній керівник «Дизель Студіо» Єгор Крутоголов.

Відомо, що підготовка до грандіозної події вже почалася. Автори пишуть нові жарти, костюмери шиють ефектні костюми і спільно з акторами придумують нові образи, а хореографи ставлять танцювальні номери.

Глядачам обіцяють тонну сюрпризів і масу вражень! На сцену до «дизелів» приєднаються найяскравіші зірки українського та зарубіжного шоу-бізнесу.
– Ми запросимо наших друзів гумористів, найуспішніших і відомих українських артистів. І навіть гостей з інших країн, – інтригує Євген Сморигін.

Гумористи всіх секретів розкривати не хочуть – стежте за новинами – але обіцяють по-справжньому незвичайні дуети і сценічні рішення. Всього, за що глядачі люблять «дизелів», буде в п’ять разів більше. Ви не можете пропустити це унікальна подія!

Продаж квитків на ювілейні концерти «Дизель Шоу» вже відкрита. Придбати кращі місця можна на сайті kontramarka.ua