Несподівана колаборація! Юлія Саніна і Тіна Кароль випустили кліп, в якому знялися разом


Фронтвумен групи The Hardkiss та українська поп-діва Тіна Кароль записали дуетну пісню “Вільна” і представили кліп на спільну пісню. Це офіційний soundtrack до кінострічки “Віддана”, який з’явиться кінотеатрах України 16 січня.

Режисер кліпу – це режисер самого фільму Крістіна Сиволап, а оператор – Юрій Король.

«Ця пісня – своєрідний жіночий маніфест, жіноча мантра про силу нашого сестринства. І було важливо виконати її саме дуетом з іншою виконавицею – сильною, талановитою, рівною », – розповідає Тіна.

ЗМІ вже назвали колаборацію – однієї з найнесподіваніших серед усіх, представлених у 2019 році. За цей рік Тіна Кароль встигла заспівати в дуеті і з Андрієм Хливнюком (лідером гурту Бумбокс) і з Dan Balan, але жіночий дует не очікував ніхто!

««Вільна» – не схожа на творчість THE HARDKISS, не схожа на пісні Тіни Кароль. Це щось зовсім інакше, у чому ми поєдналися. І мені імпонує, що це не просто сингл, це – частина масштабного проекту. Що вийде фільм і люди матимуть додатковий бекграунд, який підсилить пісню, а пісня, звичайно, по-новому розкриє фільм », – зазначає Юлія.

Дует Тіни і Юлії – настільки різних співачок, показаний в відео як алегорія на головних героїнь фільму “Віддана”, і підкреслив складні відносини Адель і Стефи.