Катерина Кухар подарує анімованій Мавці свою пластику і грацію


Під час презентації спільного проекту в рамках Міжнародного фестивалю Ballet Open Space стало відомо, що Катерина Кухар подарує анімованій Мавці свою пластику і грацію. Балерина, яка виконує партію Мавки в класичному балеті “Лісова пісня”, зніметься в відеореференсах, на основі яких художники будуть оживляти анімаційну Мавку.

“У балеті Мавка — це міфічне лісове створення, несе світу чистоту прагнень, дій і думок. Вона живе серцем і вміє любити і навіть прощати зраду. Я завжди із задоволенням танцюю цю партію. ​​За задумом творців, у Всесвіті мультфільму Мавка лісова німфа отримає мою балетну ходу і грацію “, — розповіла Катерина Кухар.

View this post on Instagram

Другий день нашого фестивалю… Балет «Лісова пісня»… І, здається, що вчора в серцях глядачів виникло нове почуття закоханості до цього твору… …Почуття до неймовірних міжнародних артистів, які вперше станцювали українську класику! Чарівна Анна-Софія Шеллер (New York City Ballet і San Francisco Ballet) і приголомшлива Петра Конті (La Scala і Boston Ballet), стали моїм натхненням…✨ ⠀ А Мавка — символом чистоти бажань, дій, думок… відкривши для нас зовсім новий магічний Всесвіт, де її персонаж — символ непереможного кохання! ⠀ І вже сьогодні ми покажемо неокласичний балет «Діти ночі», який став новим диханням в сучасній балетній хореографії. ⠀ Ці два дні я присвячую нашому коханню до українського балету. «Лісова пісня» та «Діти ночі» — створені для України, для кожного… для всього світу, щоб глядач відчув силу української історії! До зустрічі сьогодні в 19:00♥️ ⠀ #балетбезкордонів #balletopenspace #балет #лісовапісня #мавка

A post shared by Ekaterina Kukhar (@ekaterinakukhar_official) on

За словами продюсера майбутнього фільму Анни Єлісєєвої, «те, що балетна Мавка перетвориться на анімаційну, допоможе додати мультфільму справжню магію витонченої балетної пластики».

“Мавка. Лісова пісня” — другий повнометражний мультфільм української студії Animagrad (FILM.UA Group), який знаходиться на стадії продакшена.