Концерти, які єднають серця: топ-5 подій, де знайти своє кохання


Всі ваші друзі мають другу половинку, а ви ні? Де та як знайти свою людину, щоб аж до глибини душі та кохання до нестями? Цей гайд “де зустріти свою любов” саме для вас! Залишилось тільки обрати місце та музику.

 

1) Maluma, 8 липня, Палац Спорту (Київ)

Це місце, яке “дихає” коханням. Це концерт колумбійського співака Maluma. Будуть не тільки дівчата, а й хлопці, адже відкриє концерт Настя Каменських (NK). Після отриманих гарячих латиноамериканських емоцій на заході просто неможливо незакохатися.

 

2) Atlas Weekend, 9-14 липня, “Експоцентр України” ВДНГ (Київ)

Саме на цьому музичному фестивалі можна одразу ж випробувати своє майбутнє кохання. Подія поєднує активний відпочинок, музику, освітні та розважальні програми та український стріт-фуд. І ми знаємо, що у сусідньому наметі, або поруч біля сцени, на виступі твого улюбленого артиста чи гурту знаходиться твоя доля. А може їй подобається той самий коктейль, що й тобі? Хутчіш на зустріч кращим відносинам на Atlas Weekend.

 

3) Фестиваль READY.STEADY.FAVORIT, 7 вересня, НСК “Олімпійський” (Київ)

На цьому святі музики та спорту зберуться шанувальники різних стилів музики, а отже легко відшукати другу половинку за спільними інтересами. А тепер важлива інформація для хлопців: на заході виступатиме улюбленець мільйонів жінок – Олег Винник, тож не зволікайте. Взагалі, фестивалі – це місце, в яких люди відкриті до спілкування та нових знайомств.

 

4) Evanescence, 20 вересня, Stereo Plaza (Київ)

Концерт одного з головних готик-рок гуртів нульових – це 2в1: ідеальне місце для знайомства та одразу ж першого побачення для прихильників цього жанру. Масштаб та музика захоплюють дух, тож залишиться тільки знайти правильний підхід до своєї другої половинки – ззовні такої серйозної та суворої, а у душі романтичної та чутливої. Ми віримо, у тебе все вийде!

 

5) Lara Fabian, 19-20 жовтня, Палац “України” (Київ)

Більше до душі романтика та чуйність? Тоді тобі на концерт Lara Fabian.  Співачка уособлює вишуканість, елегантність та гарний смак. Шанувальники її творчості емоційні та щирі. З такою людиною ти зможеш і про зірки на небі поговорити, і планувати палкі та міцні відносини.

 

Визначився з місцем та стилем? Вже чекаєш на зустріч зі своїм майбутнім коханням? Квитки на Kontramarka.ua