Фронтмен групи DETACH випустив сольний кліп


Олексій Веренчік є не тільки фронтменом групи DETACH, а й також кліпмейкером, режисером пост-продакшну, одним із співвласників Headshot Studio. Студія співпрацює з такими артистами, як Eminem, Linkin Park, Kelly Clarkson, Asking Aleksandria і багато інших, в Україні вже не перший рік робить все кліпи Алана Бадоєва. Олексій зняв останній кліп групи Антітiла “Hello”, а також зіграв в ньому головну роль.

Україномовна пісня “Сам один” – зовсім не схожа на всю музику, яку група DETACH робила до цього. Олексій Веренчік каже, що для нього цей трек – логічне продовження історії з кліпу “Bridges”. Музикант зізнається, що йому давно хотілося спробувати створити щось окреме від групи і несхоже на те, що грає DETACH.

“Не дивлячись на те, що в DETACH ми постійно експериментуємо зі звучанням, у групи все одно є свій сформований музичний стиль. Мені хотілося чогось радикально нового. Такого, що неможливо зробити разом з групою. Я давно хотів записати україномовний трек, але мені не дуже подобається, як на українській звучить мій вокал, коли я виконую важку музику. Тут же вийшло дуже круто і незвично! Сам себе здивував. “