Gena VITER випустив кліп на пісню «VODA»


Талановитий артист і харизматичний виконавець Gena VITER випустив новий кліп на пісню «VODA».

Надихнувшись ліричною проникливою мелодією режисер Олена Вінярська, придумала незвичайну історію для відеокліпу. За всесвітнім медичним довідником, любов є в списку захворювань, і має код F63.9.

Коли людина закохується, вона вже не може контролювати свій організм, вірус кохання проходить через клітини і змушує дивитися на світ по-новому. Це хімічна реакція триває, часом, все життя. За сценарієм, головною героїнею, і об’єктом любові артиста, виступила відома телеведуча, fashion-diva і талановита актриса Вікторія Батуі.

Урбаністичні пейзажі і сміливі образи героїв, а також спортивне авто, під капотом якого тисячі кінських сил, підкреслюють відстань між двома закоханими. Новий кліп на міську баладу про кохання під назвою «VODA» це одкровення, це оголені емоції, це натягнуті як струна нерви. Це не історія про кохання, це історія кохання.

Продюсер проекту Олександр Порядченко розповідає:

“Це особлива для всіх нас робота. Над нею злагоджено працювала вся велика команда, компанії «Kontramarka label». Tomash Lukach написав красиву мелодію, Анна Матосьян написала текст пісні, Олена Винярська зняла дійсно талановиту і красиву історію кохання. F63.9 це вірус , яким хворіємо ми всі. Просто компанія «Kontramarka label» робить все із любов’ю. “