“Я ловлю от жизни кайф” (с) – Gena VITER feat. Полиграф Шарикоff


Розкіш, шикарні замки, дорогі машини, головні герої, з елегантністю агентів секретної служби, і звичайно ж чудова дівчина – Вікторія Козлова – все це про новий музичний відео “Я ловлю от жизни кайф”, знятого в кращих голлівудських традиціях.
Колаборація артистів, яку чекали багато глядачів – Gena VITER і Поліграф Шарикоff представляють прем’єру пісні “Я ловлю от жизни кайф”, а разом з нею і прем’єру кліпу.
Ідея скандального відео належить епатажному режисерові – власникові премії “Золота Жар-Птиця 2019” Олені Вінярської.
Головні герої відео – Gena VITER, Поліграф Шарикоff показують в кліпі що для них означає жити в кайф – рулетка, карти, смачна їжа, дорогі речі і світ, в якому немає нічого неможливого!
Це абсолютно нова історія, нові образи. Так, вони можуть здатися екстравагантними і шокуючими, але головний сенс – незважаючи на те, що ти приміряєш на себе як артист – залишайся завжди самим собою і завжди живи в кайф! – каже про новий кліп співак Gena VITER.

А виконавиця головної жіночої ролі Вікторія Козлова c величезним валізою в руках – уособлення сили і влади над світом чоловіків, а й у вольовий леді є свій “кайф” – рожеві мрії і тонка натура.
Чи вдався такий нахабний експеримент несподіваного дуету – вирішувати глядачам.