Премія “Золотий глобус” назвала своїх номінантів


3 лютого Голлівудська асоціація іноземної преси оголосила номінантів на премію.

Це буде вже 78-а за рахунком премія. Претендують лідером на найбільшу кількість нагород є біографічний фільм Девіда Фінчера «Манк».

У категорії «Краща драма» поборються фільми «Батько», «Земля кочівників» і «Дівчина, що подає надії», а в номінації «Краща комедія або мюзикл» – комедії «Борат 2», мюзикли «Гамільтон», «М’юзік» і « випускний », а також ромком« Зависнути в Палм-Спрінгс ».

Церемонія «Золотий Глобус» пройде в Лос-Анджелесі 28 лютого.

“Краща драма”

“Батько”

“Манк”

“Земля кочівників”

“Дівчина, що подає надії”

“Суд над чиказької сімкою”

“Краща чоловіча роль в драмі”:

Різ Ахмед (“Звук металу”)

Чедвік Боузман (“Ма Рейні: Мати блюзу”)

Ентоні Хопкінс (“Батько”)

Гері Олдман (“Манк”)

Тахар Рахім (“Мавританець”)

“Краща жіноча роль в драмі”

Віола Девіс (“Ма Рейні: Мати блюзу”)

Андра Дей (“Сполучені Штати проти Біллі Холідей”)

Френсіс Макдорманд (“Країна кочівників”)

Кері Малліган (“Дівчина, що подає надії”)

Ванесса Кірбі (“Фрагменти жінки”)

“Краща комедія або мюзикл”

“Борат 2”

“Гамільтон”

“Музика”

“Зависнути в Палм-Спрінгс”

“Випускний”

“Краща чоловіча роль в комедії або мюзиклі”

Саша Барон Коен (“Борат 2”)

Джеймс Корден (“Випускний”)

Лін-Мануель Міранда (“Гамільтон”)

Енді Семберг (“Зависнути в Палм-Спрінгс”)

Дев Патель (“Історія Девіда Копперфілда”)

“Краща жіноча роль у комедії або мюзиклі”

Марія Бакалова (“Борат 2”)

Кейт Хадсон (“Музика”)

Мішель Пфайффер (“Піти не попрощавшись”)

Розамунд Пайк (“Аферистка”)

Аня Тейлор-Джой (“Емма”)

“Кращий режисер”

Еміральди Феннел (“Дівчина, що подає надії”)

Девід Фінчер (“Манк”)

Хлоя Чжао (“Країна кочівників”)

Реджина Кінг (“Одна ніч в Майамі”)

Аарон Соркін (“Суд над чиказької сімкою”)

“Кращий сценарій”

Аарон Соркін ( “Суд над чиказької сімкою”)

Флоріан Зеллер і Крістофер Хемптон ( “Батько”)

Хлоя Чжао ( “Країна кочівників”)

Джек Фінчер ( “Манк”)

Еміральди Феннел ( “Дівчина, що подає надії”)

“Краща чоловіча роль другого плану”

Саша Барон Коен ( “Суд над чиказької сімкою”)

Деніел Калуя ( “Юда і чорна месія”)

Джаред Лето (“Диявол в деталях”)

Білл Мюррей ( “Остання крапля”)

Леслі Одом-молодший ( “Одна ніч в Майамі”)

“Краща жіноча роль другого плану”

Джоді Фостер (“Мавританець”)

Олівія Колман (“Батько”)

Гленн Клоуз (“Елегія хіллбіллі”)

Аманда Сейфрід (“Манк”)

Хелен Зенгель (“Новини з усіх кінців світу”)

“Кращий оригінальний саундтрек”

Олександр Деспла (“Опівнічне небо”)

Людвіг Йорансон (“Аргумент”)

Джеймс Ньютон Ховард ( “Новини з усіх кінців світу”)

Трент Резнор, Аттікус Росс і Джон Батист ( “Душа”)

Трент Резнор і Аттікус Росс (“Манк”)

“Краща пісня”

Io sì (Seen) (“Все життя попереду”)

Speak Now (“Одна ніч в Майамі”)

Tigress & Tweed (“Сполучені Штати проти Біллі Холідей”)

Fight For You (“Юда і чорна месія”)

Hear My Voice (“Суд над чиказької сімкою”)

“Кращий драматичний серіал”

“Мандалорец”

“Корона”

“Країна Лавкрафта”

“Озарк”

“Сестра Ретчед”

“Краща чоловіча роль у драматичному серіалі”

Джейсон Бейтман (“Озарк”)

Джош О’Коннор (“Корона”)

Боб Оденкірк ( “Краще телефонуйте Солу”)

Аль Пачино ( “Мисливці”)

Меттью Різ ( “Перрі Мейсон”)

“Краща жіноча роль драматичному серіалі”

Емма Коррін ( “Корона”)

Олівія Колман ( “Корона”)

Джоді Комер ( “Вбиваючи Єву”)

Лора Лінні ( “Озарк”)

Сара Полсон ( “Ретчед”)

“Кращий комедійний серіал”

“Емілі в Парижі”

“Тед Лассо”

“Бортпровідниця”

“Шіттс Крик”

“Велика”

“Краща чоловіча роль в комедійному серіалі”

Дон Чідл ( “Чорний понеділок”)

Ніколас Холт ( “Велика”)

Юджин Леві ( “Шіттс Крик”)

Джейсон Судейкіс ( “Тед Лассо”)

Рамі Юссеф ( “Рамі”)

“Краща жіноча роль в комедійному серіалі”

Лілі Коллінз ( “Емілі в Парижі”)

Кейлі Куоко ( “Бортпровідниця”)

Ель Фаннінг ( “Велика”)

Джейн Леві ( “Незвичайний плейлист Зої”)

Кетрін О’Хара ( “Шіттс Крик”)

“Кращий телефільм або міні-серіал”

“Нормальні люди”

“Хід королеви”

“Голос змін”

“Відіграти назад”

“Неортодоксальна”

“Краща чоловіча роль в телефільмі або міні-серіалі”

Брайан Кренстон ( “Ваша честь”)

Джефф Деніелс ( “Правило Комі”)

Ітан Хоук ( “Птах доброго панове”)

Марк Руффало ( “Я знаю, що це правда”)

Х’ю Грант ( “Відіграти назад”)

“Краща жіноча роль в телефільмі або міні-серіалі”

Кейт Бланшетт ( “Місіс Америка”)

Дейзі Едгар-Джонс ( “Нормальні люди”)

Шира Хаас ( “Неортодоксальна”)

Ніколь Кідман ( “Відіграти назад”)

Аня Тейлор-Джой ( “Хід королеви”)

“Краща чоловіча роль другого плану в серіалі, міні-серіалі або телефільмі”

Джон Бойега ( “Голос змін”)

Брендан Глісон ( “Правило Комі”)

Деніел Леві ( “Шіттс Крик”)

Джим Парсонс ( “Голлівуд”)

Дональд Сазерленд ( “Відіграти назад”)

“Краща жіноча роль другого плану в серіалі, міні-серіалі або телефільмі”

Джилліан Андерсон ( “Корона”)

Хелена Бонем Картер ( “Корона”)

Джулія Гарнер ( “Озарк”)

Енні Мерфі ( “Шіттс Крик”)

Синтія Ніксон ( “Ретчед”)

“Кращий мультфільм”

“Сімейка Крудсів: Новосілля”

“Вперед”

“Душа”

“Подорож на Місяць”

“Легенда про вовків”

“Кращий фільм іноземною мовою”

“Ще по одній” (Данія)

“Йорона” (Гватемала / Франція)

“Все життя попереду” (Італія)

“Мінар” (США)

“Ти і я” (Франція / США)