GORSAD ─ початок нової історії легендарного літнього театру


Відродження активного культурного життя в Одесі ознаменовано відкриттям легендарної концертного майданчика на Дерибасівській, яку всі одесити і гості морської столиці знають як Літній театр. Нова історія легенди почалася 29 травня, на відкритті відреставрованої і модернізованої локації GORSAD.

Відкриття відбулося в компанії культової групи 5’nizza, яка виконала усіма улюблені хіти.

Возможно, это изображение (1 человек, играет на музыкальном инструменте, стоит и гитара)

GORSAD – нове ім’я історичного концертного майданчика, який зберегів у собі душу культурної спадщини міста, примноживши кращі гідності, головні цінності, впізнаваний антураж і багаторічну енергетику захоплення, гучних овацій і натхнення, які панують тут протягом десятків років.

Саме тут відбудуться кращі концерти під відкритим небом.

IMPROV SHOW, ЖЕНЯ ГАЛИЧ, ТНМК, ЛУНА, МИХАЙЛО ШАЦ, ТЕАТР “МАСКИ”, МІША КРУПІН І ГУРТ “КОРУПЦІЯ”, NOIZE MC, БУМБОКС, ХРИСТИНА СОЛОВІЙ – це лише мала частина найяскравіших артистів, які цього літа подарують гостям GORSAD незабутній культурний перформанс.

Крім цього, на одеситів і гостей міста чекає справжній “театральний бум” У цьому сезоні на сцені GORSAD будуть проведені кращі спектаклі знаменитих одеських і київських театральних труп, серед яких: Національний академічний драматичний театр імені Франка, Київський національний академічний театр оперети, Одеський академічний театр музичної комедії імені Водяного, театр “Маски”, Одеський академічний український музично-драматичний театр імені Василько і багато інших.

Анонси майбутніх концертів і театральних постановок будуть висвітлені на сайті KONTRAMARKA. Спланувати своє культурне дозвілля на теплі літні вечори можна вже зараз.

Протягом 4 місяців KONTRAMARKA проведе на локації GORSAD понад 120 заходів, подарувавши глядачам незабутні емоції від живих виступів і синергій, що виникають в моменті між артистами і глядачами.

Афіша заходів: https://kontramarka.ua/uk/events/gorsad-litniy-teatr