Всесвітньо відомий віолончеліст HAUSER випустив свій дебютний альбом CLASSIC


Встигнувши виступити на найбільших майданчиках світу, в рамках дуету 2CELLOS, віолончеліст HAUSER тепер робить наступний крок у своїй вже успішній сольній кар’єрі. 7 лютого музикант представив сольний дебютний альбом CLASSIC. Він включає в себе деякі улюблені класичні мелодії, коли-небудь написані відомими композиторами. Кожна з композицій є давньою улюбленицею Хаузера. Музикант дуже ретельно їх вибирав і виконував на віолончелі.

“Це те, що зараз потрібно світові – ці мелодії, ця музика з душею і серцем, яка виконується на віолончелі”, в підсумку HAUSER робить висновок про Classic. “Я відчуваю, що у мене є місія, оскільки цей світ занадто збожеволів. Я сподіваюся, що мене зможе почути велика кількість людей. З пристрастю, яку ми вкладаємо в це. Я думаю, що Classic може це зробити». Співпрацюючи разом з аранжувальником Робіном Смітом і продюсером Ніком Патріком, HAUSER обрав ці безсмертні композиції для віолончелі, дозволяючи їм співати як ніколи за допомогою Лондонського симфонічного оркестру.

Відкриває альбом Classic “Лебедине озеро”, як інтерпретація твору Чайковського. Також на платівці присутні “Концерт №2 для фортепіано” Рахманінова, три шедевра Моцарта, інструментальний стандарт The Lonely Shepherd з “Вбити Білла” і “River Flows in You” південнокорейського композитора Йірумі.
Приємним сюрпризом для шанувальників творчості стало те, що музикант в день виходу альбому випустив відеокліп, де чуттєво виконав один із творів Баха.

Степан Хаузер займається грою на віолончелі з 8 років. Спільно з віолончелістом Лукою Шулічем вони створили дует 2Cellos. Крім цього HAUSER брав уроки гри у одного з найвідоміших віолончелістів ХХго століття Мстислава Ростроповича, здобув перемогу більш ніж в двох десятках музичних міжнародних конкурсів і давав концерти на найбільших класичних майданчиках Європи.

27 травня в Києві, в Палаці Україна віолончеліст Hauser виступатиме разом з Київським концертним симфонічним оркестром під керівництвом британського диригента Роберта Зіглер. Квитки на сайті Kontramarka.ua