Ірландці Lord of The Dance їдуть до Києва


  Відомий ірландський танцюрист і хореограф Майкл Флетлі покинув шоу «Riverdance» в 1995 році, тому що був не задоволений розподілом прибутку від виступів. Він заснував власну продюсерську компанію «Unicorn Entertainments ltd» і за півроку склав концепцію нового танцювального уявлення, що передбачало  виконання на великих аренах. Музика була написана Ронаном Хардіманом.

  В основі нового шоу — історія боротьби добра і зла: Повелитель танцю проти Лорда Дон Дорха. Композитором шоу став Джерард Фей, який багато років пише музику в різних жанрах, в тому числі фолк.

  У ролі Повелителя танцю виступить глава колективу Майкл Флетлі. Шоу Lord of the Dance за всі роки гастролей подивилися близько 10 млн чоловік. Колектив виступав на церемонії «Оскар». Було продано майже 10 млн копій відео їх виступів і навіть знято власний 3D-фільм.

  У програмі «Небезпечних ігор» не тільки запальна музика і чарівні костюми, але і більш 40 першокласних танцюристів. Не обійшлося і без потужного візуального супроводу.

Вражає працездатність головної особи шоу — хто ще, крім Майкла Флетлі здатний зіграти роль Повелителя танцю 390 раз за два роки?

  19 листопада 2019 року у Національному палаці «Україна» відбудеться неймовірне шоу запального ірландського колективу Lord of The Dance з новою програмою «Небезпечні ігри».

Квитки купуйте тут.