Актор із Франківська зіграє Андрія Кузьменка у фільмі «Я, «Побєда» і Берлін»


У 2006 році фронтмен гурту Скрябін – Андрій Кузьменко випустив свою дебютну книгу «Я, «Побєда» і Берлін».

За сюжетом повісті на початку 90-х простий хлопець Андрій, початковий музикант разом із другом Бардом вирушають у подорож до столиці Німеччини на старому автомобілі «Перемога». Придбавши його за 200 доларів у невідомого художника хлопці хочуть обміняти авто в Берліні на шестисотий Мерседес у старого колекціонера. Дорогою герої потрапляють у різні пригоди і колотнечі.

Вся книга пронизана гумором та яскравим настроєм.

На початку літа 2020 року стало відомо, що стартували зйомки повнометражного фільму на основі однойменної повісті, написаної Кузьмою. А вже 9 жовтня кінокомпанія «StarMedia» оголосила про успішне їх завершення.

Зіграє молодого Скрябіна актор Івано-Франківського драматичного театру Іван Бліндар. Крім акторської кар’єри він також є студентом театрального відділення Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника. На рахунку Івана десятки ролей у театрі та чотири у кіно. Також ми його можемо побачити у кліпі «Surfer» групи Latexfauna.

«Коли мене затвердили на роль Кузьми, я одночасно з неймовірною радістю відчув, яка це відповідальність. Перед початком зйомок я зустрічався і розмовляв зі Світланою, дружиною Андрія. Хотів уточнити безліч нюансів, і після був дуже натхненним і вдячним їй за допомогу» – говорить актор.

Прем’єра фільму на великих екранах планується в 2021 році.