Дженніфер Лопес обертається на жердині у тизері фільму “Hustlers”


Днями 49-річна Дженніфер Лопес опублікувала в своєму Instagram короткий проморолик, що анонсує швидкий вихід розширеного трейлера до нового фільму з її участю “Hustlers”. У короткому відео показано всього кілька кадрів з картини, де Лопес зіграла стриптизерку.

View this post on Instagram

Ramona. #HustlersMovie trailer drops July 17. @jlo

A post shared by Hustlers (@hustlersmovie) on

Відомо, що Дженніфер Лопес дуже ретельно готувалася до зйомок: регулярно відвідувала спортзал і брала уроки танців на пілоні з професійним викладачем. На багатьох репетиціях Джен був присутній її 43-річний наречений Алекс Родрігес, який був у захваті від її фантастичної гнучкості і витривалості.

Це дуже складно. Я знайшла дівчину з цирку “Дю Солей”. У мене синці по всьому тілу! Я почала поважати стриптизерок. Це справжня акробатика!

В основу сюжету лягла реальна історія, що трапилася в Нью-Йорку трьома роками раніше – New York Magazine опублікував матеріал про танцівниць, які оббирали багатих чоловіків, втілюючи в життя сучасну історію про Робін Гуда. Режисером стрічки стала Лорін Скафарія, відома за фільмом “Шукаю друга на кінець світу”, а в зйомках взяли участь Джулія Стайлз, Лілі Рейнхарт, Мадлен Брюер, Констанс Ву, Кеке Палмер і Трейс Лісетт.

Прем’єра фільму запланована на вересень 2019 року.