KHAYAT презентував другий кліп на сингл OSOKA


Український музикант KHAYAT презентував уже другий кліп на сингл OSOKA в музичному видавництві Masterskaya. Це історія про нерозділене кохання, яка наповнена фольклорними метафорами: дівчина замість головного героя віддала перевагу іншому і перетворилася в осоку. У стародавні часи ця трава була символом невірності.

“Пісня OSOKA для мене є свого роду очищенням від усього, що зі мною відбувалося до цього, і початком нового етапу в музичному житті. Симбіоз образів, злиття музики і візуальної складової — все зібралося в моїй голові немов пазл, як тільки були готові перші шари аранжування . Було вирішено зняти відеороботу саме на цю пісню, тому що в ній я втілив той особливий спектр емоцій, який захотілося висловити не тільки музикою, але і візуально “, — розповів KHAYAT.

KHAYAT є автором всіх образів, представлених в відеороботі. Дизайнерські костюми робилися за особистими ескізами музиканта. KHAYAT у своїй творчості поєднує народний вокал і східні мотиви. На цей раз в музиці він віддав перевагу східу з елементами електронної музики. Основна мелодія композиції виконана на мандоліні.