Леді Гага зіграє колишню дружину Мауріціо Гуччі


Після успіху картини “Народження зірки”, співачка зважилася взяти участь у проекті, який розповідає про історію модної династії Gucci. Про це повідомляє Variety.

   Творець фільмів “Чужий” і “Прометей” американський режисер Рідлі Скотт буде знімати фільм про вбивство онука, засновника компанії Gucci –Мауріціо Гуччі. На головну роль затверджена Леді Гага. Фільм за участю співачки буде заснований на книзі Сари Гей Форден “Будинок Гуччі: сенсаційна історія вбивств, безумства, гламуру і жадібності”. Співачка виконає роль Патриції Реджані – колишньої дружини Мауріціо Гуччі. Після того як чоловік кинув її, Патриція організувала вбивство екса – Мауріціо Гуччі застрелили на ступенях його офісу в Італії в 1995 році. Дата виходу картини поки не повідомляється.

  У 2018 році Леді Гага зіграла у фільмі Бредлі Купера «Народження зірки» і була у номінації на «Оскар» як найкраща актриса. Вона також записала саундтрек до фільму і отримала «Оскар» за найкращу оригінальну пісню («Shallow»). Саундтрек став дуже популярним і розійшовся по світу шестимільйонний тиражем.