Мадонна заступилася за Майкла Джексона


Мадонна висловила свою думку про фільм «Залишаючи Неверленд» і прокоментувала звинувачення на адресу Майкла Джексона. Співачка дала інтерв’ю британському Vogue:

«У мене немає менталітету натовпу лінчувателів. Тому, на мій погляд, люди невинні, поки провина не доведена. Мене тисячу разів звинувачували в тому, що не було правдою. Коли мені говорять такі речі про людей, я ставлюся до цього так: “Ви можете це довести?”.

У відповідь на питання, що могло б послужити доказом провини, артистка сказала, що не дивилася фільм. Але, на її думку, люди можуть брехати, розповідаючи про реальні події, тому треба завжди брати до уваги порядок денний і можливі мотиви цих людей.

Документальний фільм «Залишаючи Неверленд» вийшов на екрани на початку березня, а пристрасті навколо нього киплять досі. У фільмі зібрані найбільш скандальні і суперечливі чутки про Майкла. Родичі музиканта впевнені, що сам факт існування документальної стрічки є порушенням того самого договору 27-річної давності. Саме тому вони вирішили подати до суду на відомий телеканал. Сума позову виявилося значною – 100 мільйонів доларів.