$180 тисяч або “Лей, не жалей”: Макс Барських випустив новий кліп після довгої перерви


7 лютого на ютуб-каналі співака з’явився новий відеокліп на пісню “Лей, не жалей”, традиційно режисером для артиста виступив український кліпмейкер і за сумісництвом продюсер Макса Барських – Алан Бадоєв.

Після перерви довжиною більше року (попередній кліп “Берега” вийшов у листопаді 2018 року), “Лей, не жалей” артист називає ніяк інакше, як маніфест. Тут Макс закликає всіх отримувати задоволення від життя і йде проти всіх соціальних суджень, закликаючи глядачів до свободи самовираження. Це чітко відтворено на фрагментах відео.

«Кліп “Лей, не жалей”натхненний Studio 54, який свого часу був викликом суспільним нормам і шаблонним світовідчуттям. Під дахом цього закладу збиралися найяскравіші зірки і ідоли 80-х від Енді Уорхола і Майкла Джексона, Дональда Трампа і Девіда Боуї до простого відвідувача. Путівкою в цей клуб була сміливість, яскравість і неординарність.

“Лей, не жалей” – це виклик будням, маніфест проти чужих святенницьких засуджень. Адже всі ми унікальні, в кожному з нас криється яскравий і неповторний світ. Не бійтеся його показувати і ніколи не забувайте, хто ви є, незважаючи на вік, походження, колір шкіри, сексуальну орієнтацію … І тоді будні перетворяться в п’ятницю, де кожен з вас найяскравіша зірка», говорить про новий кліп Макс Барських.

Також відомо, що зйомки тривали 40 годин, а бюджет склав близько 180 тисяч доларів.