“Неангели” оголосили про закриття музичного проекту


Український гурт “НеАнгели” припиняє свою публічну діяльність після 15 років існування на сцені. Про це повідомив продюсер групи Юрій Нікітін. Для лейбла Mamamusic це завершення співпраці, яке тривало з 2006 року.

За час свого існування колектив жодного разу не змінював склад. Наразі солістки Слава Камінська та Вікторія Сміюха мають намір надалі займатися сольною творчістю.

Права на бренд “НеАнгели”, як і на весь репертуар залишаються за Mamamusic. І тепер під час своїх сольних програм Вікторія і Слава співатимуть виключно свої нові сольні пісні.

Слава Камінська написала у своєму Instagram: “В горе и в радости, на свадьбах и разводах, в эйфории и в пмс. А, главное, во время двух беременностей — мы всегда были вместе.
Это были прекрасные (но иногда такие же тяжелые) 5475 дней.
15 лет, 5 альбомов, более 20 клипов, куча номинаций и статуэток — всё на двоих.
НЕАНГЕЛЫ — уже история. Мне не нравится слово «распались», мы с  Викой связаны навсегда, просто дальше мы идем порознь. Из песни слов не выкинешь, «Роман» не пропадет из плейлистов тысяч людей.
Спасибо всем, кто был с нами рядом все эти годы❤️ Спасибо Юрий Никитин за то, что 15 лет назад поверил в мой талант и дал шанс показать себя на большой сцене.
Не прощаемся😚”