Невидана пісня Freddie Mercury – Time Waits For No One


«Time Waits for No One» до 2019 року була всього лише частиною композиції «Time», випущеної в 1986 році для однойменного мюзиклу Дейва Кларка. Однак тепер пісня нарешті отримала друге дихання. Пісня «Time» увійшла в альбом, випущений в 1986 році групою Кларка The Dave Clark Five. Фредді Меркьюрі записав для нього дві композиції – «Time» і «In My Defence», однак перша версія «Time» багато в чому відрізняється від нового релізу.

«Time Waits for No One» – це нічого, крім фортепіано і сильного голосу Меркьюри, в той час як версія 1986 року понад сценічна, з беквокалом і супроводом багатьох музичних інструментів. Крім того, на YouTube був завантажений відеокліп, створений з оригінальних нарізок.

«Для першого запису я відправився до Фредді і послухав його голос в супроводі піаніно. У мене пішли мурахи по шкірі. Чарівно. Потім ми додали туди ще 48 голосів, чого раніше ніколи не траплялося. Результат був неймовірним, але я все ще відчував, що в першій версії було щось більше », – поділився Дейв Кларк з Radio 2.