Колишні: вийшов короткометражний фільм з Тіною Кароль


Українська співачка і зоряний тренер шоу «Голос» Тіна Кароль виконали головну роль в короткометражному фільмі режисера Євгена Баранова «Бывшие». Тіна грає роль дівчини, яка намагається налагодити стосунки зі своїм новим хлопцем, але її ніяк не відпускають фантоми колишніх коханих.

«Тіна Кароль – характерна актриса, вона існує в фільмі на межі ігрового і документального кіно», – каже режисер фільму Євген Баранов.

11-хвилинна картина вже доступна для перегляду на YouTube-каналі виконавиці. У кадрі співачка постає в несподіваному образі брюнетки з коротким волоссям. Головну чоловічу роль у фільмі виконали Михайло Пшеничний.

Нагадаємо, що Тіна Кароль започатковує щорічне свято напередодні Нового року під назвою «Різдвяна історія з Тіною Кароль»! Спільно з телеканалом «1+1» та проектом «Здійсни мрію», співачка запрошує усіх своїх шанувальників зустріти Новий рік та Різдво на великих святкових гала-концертах, що пройдуть 22 грудня (16–00 та 20–00), 23 та 24 грудня (20:00) в столичному Палаці спорту.

Квитки можна купити тут.