Хто зі співачок потрапив у рейтинг топ-100 найвпливовіших жінок України


В Україні склали рейтинг найвпливовіших жінок.

Даний рейтинг був складений виданням “Фокус”, і в нього увійшли дипломати, політики, вчені, спортсменки, артистки, а також блогери.

Складали його всією колегією видання, і в рахунок бралися думки експертів із різних областей. Брали до уваги, як вплинуло те чи інше рішення і дія на країну в цілому.

Поговорити хочемо про артистів, яким все ж таки вдалося потрапити до цього рейтингу, і почнемо з кінця. На 97-місці опинилася Юлія Саніна – солістка гурту The Hardkiss. Музиканти продовжують завойовувати любов фанатів, випускаючи нову музику українською мовою.

Далі йде Надя Дорофєєва – 85 місце. В цьому році у співачки стався повний перезапуск. Вона почала сольну кар’єру, випустила перший альбом і відправилася в тур по Україні. До слова, Надя навіть встигла посидіти в тренерському кріслі вокального шоу, де її конкурсант став переможцем.

На 65 місці опинилася Тіна Кароль. Кількість шанувальників у співачки зростає з кожним роком, і створюється враження, що саме у неї найбільша фан-база в країні. Вона також була тренером вокального шоу, і цей сезон став для неї завершальним.

Alyona Alyona посіла 44-е місце. Вона отримала широку популярність лише кілька років тому, і весь цей час тримає планку. Реперша має кілька альбомів, а також колаборацій з такими артистами як Святослав Вакарчук і Монатік.

А ось Катерині Павленко з групи Go_A вдалося стати першою серед артисток, і увійти в топ-10 загального рейтингу. Ще на початку 2020 про неї та її колектив мало хто знав, однак потім вони отримали перемогу в Національному відборі на Євробачення. Через пандемію конкурс у Роттердамі було скасовано, і був перенесений на рік. За цей час колектив написав нову композицію, яка без сумнівів підкорила Європу, і побила не тільки всі українські чарти, а й міжнародні.

В результаті група посіла 5 місце, і друге за голосуванням глядачів, обійшовши практично всіх фаворитів конкурсу.