Jah Khalib, Dorofeeva, Jony: грандіозний концертний уїк-енд у Києві


Три найяскравіших концерти чекають на жителів столиці в перших числах червня. На головному концертному майданчику КВЦ ПАРКОВИЙ з новими сольними програмами виступлять топові зірки: JAH KHALIB, JONY, DOROFEEVA.

Вечір п’ятниці запалить знаменитий репер і хітмейкер JAH KHALIB. Артист представить свій новий альбом, а також виконає усіма улюблені пісні: “Лейла”, “Медіна”, “Мамасіта” та інші сингли.

Субота пройде під зірковим знаком DOROFEEVA. Яскрава, харизматична, запальна артистка, ексучасниця гурту “Время и Стекло” представить публіці першу шоу-програму DOFAMIN, зарядивши всіх навколо своєю вогненною енергетикою.

У неділю, 6 червня, на літньому майданчику ПАРКОВИЙ виступить один з найромантичніших реп-виконавців, лірика якого переповнена витонченими, чуттєвими метафорами. “”Аллея”, “Комета”, “Лали”, “Ты беспощадна” ─ ці та багато інших хітів прозвучать у живому виконанні JONY, в рамках нової сольної програми артиста.

Кожен з концертів буде проведено з дотриманням всіх карантинних норм. Дистанція тіл не передбачає дистанцію сердець. Синергія натхнення і естетичного музичного задоволення об’єднає кожного присутнього.