Woodstock 50 швидше за все буде безкоштовним


Якщо «Вудсток» -2019 і відбудеться, то велика частина квитків на нього буде безкоштовною. Фестиваль повинен стартувати вже через два з половиною тижні – якщо все складеться, він пройде з 16 по 18 серпня.

Про рішення випустити безкоштовні квитки повідомив Сет Хурвіц, співробітник концертного майданчика Merriweather Post Pavilion, розташованого в штаті Меріленд. Спочатку «Вудсток» – 2019 планувалося провести в штаті Нью-Йорк, проте організаторам так і не вдалося отримати необхідні для цього дозволи.

Як передає TMZ, випуск безкоштовних квитків повинен відбутися в найближчі дні. Захід буде організовано як благодійний концерт, відвідувачам запропонують пожертвувати кошти на користь благодійних організацій. У той же час організатори розраховують залишити в продажу VIP-квитки, щоб виручити з них хоч якісь кошти. При цьому спочатку передбачалося, що на «Вудсток» – 2019 буде продано 80 000 квитків за ціною 400$  кожен.

Деякі артисти на тлі останніх новин відмовилися від участі у фестивалі. У їх числі – Jay-Z, екс-вокаліст Creedence Clearwater Revival Джон Фогерти і група Dead & Company, до складу якої входять колишні учасники The Grateful Dead.

Але в лайн-апі як і раніше значиться багато відомих імен, включаючи The Killers, Imagine Dragons, The Raconteurs, Сантану, Роберта Планта і Майлі Сайрус.